Veebiseminarid veebruaris 2016

Esmaspäeval, 1. veebruaril 2016 kella 19.00-20.00 toimub tasuta HITSA veebiseminar „Koolielu uued töövahendi jaanuaris“.

HITSA ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi haridustehnoloog Ingrid Maadvere tutvustab jaanuarikuus Koolielu portaali lisatud nelja uut keskkonda: Utellstory, Cliptomize, Comic Strip Creator, Tarsia. Lisainfo keskkondade kohta leiate Koolielust.

Veebiseminarile registreerimine: http://bit.ly/4veebiseminar

 


Kolmapäeval, 3. veebruaril 2016 kella 19.00-20.00 toimub tasuta HITSA veebiseminar „Muna õpetab kana ja kukke” ning „Õpetajavaba tund“ katsetamine“.

Õpilugu on õppimise ja õpetamise kogemuse kirjeldus, kus on ära toodud õpetaja ja õpilase tegevused, vahendid, õpikeskkonnad jne. See kõik annab võimaluse uut moodi õppida ja õpetada. Innovaatilisi ja tehnoloogiarikkaid õpilugusid saavad õpetajad lugeda õpilugude kodulehelt. Sellele lehele loovad õpetajad pidevalt uusi lugusid juurde ja nüüdki kutsume kõiki õpetajaid ja õppejõude katsetama kahte uut õpilugu „Muna õpetab kana ja kukke“ ja „Õpetajavaba tund“.

Juba ammusest ajast on teada, et asjad saavad selgeks siis, kui neid ise õpetada ning õpilased on tehnoloogiat kasutades tihti tublimad kui täiskasvanud. Õpiloos „Muna õpetab kana ja kukke“ saavad õpilased võimalus ise midagi õpetada üksteisele ja miks mitte ka õpetajatele. Väga palju räägitakse ka sellest, et õpetaja roll on muutumas ning õpetaja peaks õppeprotsessis olema pigem nõustaja ja kaaslane. Õpilugu „Õpetajavaba tund“ keskendubki sellele. Veebiseminari viivad läbi Tiiu Leibur Pärnu Koidula Gümnaasiumist, Tiiu Vendel Pärnu Mai Koolist, Ene Moppel Võru Kreutzwaldi Koolist, Meeri Sild Tallinna Lilleküla Gümnaasiumsit ja Ingrid Maadvere HITSAst.

Veebiseminarile registreerimine: http://bit.ly/5veebiseminar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s